[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okul yıllarını özlüyor musunuz?

+12
hacetterapp
telar
slayerbuffy
zarwan
merths
özlem-hcttp
sCaRLeT
gogulu
osman
SHAMSOOL
doxa
backup
16 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Okul yıllarını özlüyor musunuz?

Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_lcap59%Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_rcap 59% 
[ 16 ]
Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_lcap30%Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_rcap 30% 
[ 8 ]
Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_lcap11%Okul yıllarını özlüyor musunuz? Vote_rcap 11% 
[ 3 ]

Toplam Oylar : 27

Okul yıllarını özlüyor musunuz? Empty Okul yıllarını özlüyor musunuz?

Mesaj tarafından backup 20.09.06 16:38

Veritabanımızın uçmasından önce populer olan bu baslik tekrar aktif...
Iyi eglencelerr...
Wink

backup

Okul yıllarını özlüyor musunuz? Empty Geri: Okul yıllarını özlüyor musunuz?

Mesaj tarafından doxa 22.09.06 22:46

ya mezunlar girmiodu son zamanlarda...aslında sorulcak baya soru war mesela işe girmek için ne kadar we neye çablamamıs gerekio..yani yol gösterici istioruuuuuuuuuuuussss.. bounce bounce
doxa
doxa
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından SHAMSOOL 23.09.06 20:38

doxa abla bide şeyi şoruver:Hacettepede okuduklarına değmiş mi?özellikce bi ceoloci mühendisine sorarsan kıral olur....ablamsın saygılar geek geek geek geek geek geek
SHAMSOOL
SHAMSOOL
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından doxa 23.09.06 20:52

ya bak gene abla demiş.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
yakalarsam çok kötü şeyler yapıcam sana haaaa Suspect Suspect

sati kimse yokki soru sorjak...bende istiorum eskiden berna özyet fln wardı onlarda girmio artıkın
doxa
doxa
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından SHAMSOOL 23.09.06 22:25

Hmmm hatırladım onuuu!artık sallamıolar abla bizi yaaaa ezik kaldık!
SHAMSOOL
SHAMSOOL
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından osman 24.09.06 1:16

affraid BUnlara yazık ya okula gidemiyolar puhahah affraid

osman

Mesaj tarafından doxa 24.09.06 1:51

yokki ölle birileri:D
doxa
doxa
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından gogulu 24.09.06 23:54

doxa demiş ki:yokki ölle birileri:D
Very Happy
gogulu
gogulu
Moderatör
Moderatör

http://goksel.fotopic.net

Mesaj tarafından doxa 25.09.06 0:00

gogulu demiş ki:
doxa demiş ki:yokki ölle birileri:D
Very Happy

Very Happy Very Happy
doxa
doxa
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından osman 25.09.06 0:01

okuldan çok akıl ı özlüyorum:) affraid

osman

Mesaj tarafından sCaRLeT 08.11.06 19:44

Hakkı Adnan Ceyhan demiş ki:okuldan çok akıl ı özlüyorum:) affraid
rendeer rendeer
sCaRLeT
sCaRLeT

Mesaj tarafından özlem-hcttp 25.03.07 18:25

okulu özlemiyim diye master yapıyorum zaten ehehehehehhe lol! (4 sene yetmedi de lol!) inş. doktorada 4 yıl daha beytepedeyim... Very Happy

özlem-hcttp

Mesaj tarafından merths 25.03.07 23:10

özlem-hcttp demiş ki:okulu özlemiyim diye master yapıyorum zaten ehehehehehhe lol! (4 sene yetmedi de lol!) inş. doktorada 4 yıl daha beytepedeyim... Very Happy
bu nasil bi beytepe sevgsdr lol!
merths
merths

Mesaj tarafından zarwan 08.04.07 2:13

özlem-hcttp demiş ki:okulu özlemiyim diye master yapıyorum zaten ehehehehehhe lol! (4 sene yetmedi de lol!) inş. doktorada 4 yıl daha beytepedeyim... Very Happy

aynen öyle devam ediyorum bende...

zarwan

http://ankavendetta.space.live.com

Mesaj tarafından merths 08.04.07 10:19

zarwan demiş ki:

aynen öyle devam ediyorum bende...
zarwan sana da yazk valla lol! 4yil okyp snra 4yilda burda master ypmyi dusunemym bile lol!
merths
merths

Mesaj tarafından slayerbuffy 15.05.07 1:43

offf offff ...Beytepe'de olmak vardı şimdiii.
slayerbuffy
slayerbuffy

Mesaj tarafından telar 15.05.07 9:08

hmmmm ben henuz ozlemiyorum okul yillarimi zira 97 den beri zaten hep peytepedeyim

2001 mezuniyet sonra 4 yil arastirma gorevlisi simdi de bilgi islem arada bi master bitti bi doktora yarim birakildi

yakinda ayrilmam gerekecek beytepeden muhtemelen... senelerdir ayrilmak icin olusan cesitli sebeplere cesitli bahaneler bulundu ama artik butun bahaneler tukendi gibi

gecmis tarihli de olsa birileri is konusunda bisiler demis.. her bolumun is ortami is bulma stratejileri degisiyo aslinda bazi bolumlerde master yapmak iyi oluyo bazilarinda direk ise girmek.... biz erkeklerin bi de askerlik olaylari var dabi akillara zarar bi sekilde

jeoloji konusunda sormus arkadas benim bolum elektronik cok kesin konusamam ama hacettepe jeolojiden mezun olup cok iyi yerlerde olan insanlar var. bazilari kendi alanlarinda bazilari farkli alanlarda ozellik bilisimde calisan cok insan var idari gorevlerde olanlar da hic az sayida degil.

Bu aralar is bulmak cok zor degil bizim mezun oldugumuz zamanlar gibi dramatik bir kriz ortami yok en azindan. Ozguveninizi koruyun derim ben. Saygi goren bir universiteden mezun oluyorsunuz. Okurken sizlere aksi gibi gozukse de gerek yurt ici gerekse yurt disinda bi cok universiteye gore imkanlar daha iyi.

Bizim ulkemizde insanlar girisimcilik ve yaraticilik konusunda kendilerinden kaynaklanan problemleri sisteme ve imkanlarin eksikligine yuklemeye o kadar cok yatkin ki normal bir soylem halini almis bu durum. Elinizi tasin altina koyun calisin yorulun ugrasin bi miktar yontemi kapacaksiniz sonra hersey kendi kendine oluyomus gibi gelcek. Zamanizin cok degerli kisimlarini bosa harcamayin ki uzak olmayan bi gelecek ti cok daha degerli zamanlariniz caniniz ne istiyorsa onu yapmak icin sizin olsun..
telar
telar

Mesaj tarafından merths 15.05.07 14:26

telar demiş ki:hmmmm ben henuz ozlemiyorum okul yillarimi zira 97 den beri zaten hep peytepedeyim

2001 mezuniyet sonra 4 yil arastirma gorevlisi simdi de bilgi islem arada bi master bitti bi doktora yarim birakildi

yakinda ayrilmam gerekecek beytepeden muhtemelen... senelerdir ayrilmak icin olusan cesitli sebeplere cesitli bahaneler bulundu ama artik butun bahaneler tukendi gibi

gecmis tarihli de olsa birileri is konusunda bisiler demis.. her bolumun is ortami is bulma stratejileri degisiyo aslinda bazi bolumlerde master yapmak iyi oluyo bazilarinda direk ise girmek.... biz erkeklerin bi de askerlik olaylari var dabi akillara zarar bi sekilde

jeoloji konusunda sormus arkadas benim bolum elektronik cok kesin konusamam ama hacettepe jeolojiden mezun olup cok iyi yerlerde olan insanlar var. bazilari kendi alanlarinda bazilari farkli alanlarda ozellik bilisimde calisan cok insan var idari gorevlerde olanlar da hic az sayida degil.

Bu aralar is bulmak cok zor degil bizim mezun oldugumuz zamanlar gibi dramatik bir kriz ortami yok en azindan. Ozguveninizi koruyun derim ben. Saygi goren bir universiteden mezun oluyorsunuz. Okurken sizlere aksi gibi gozukse de gerek yurt ici gerekse yurt disinda bi cok universiteye gore imkanlar daha iyi.

Bizim ulkemizde insanlar girisimcilik ve yaraticilik konusunda kendilerinden kaynaklanan problemleri sisteme ve imkanlarin eksikligine yuklemeye o kadar cok yatkin ki normal bir soylem halini almis bu durum. Elinizi tasin altina koyun calisin yorulun ugrasin bi miktar yontemi kapacaksiniz sonra hersey kendi kendine oluyomus gibi gelcek. Zamanizin cok degerli kisimlarini bosa harcamayin ki uzak olmayan bi gelecek ti cok daha degerli zamanlariniz caniniz ne istiyorsa onu yapmak icin sizin olsun..

valla telar yzndn snra moralm yukseldi cheers
merths
merths

Mesaj tarafından hacetterapp 24.05.07 19:07

lise yıllaqrını özlüyorum yaaa Smile ögle aralarındaki uzun eşek turnuwalarını Smile iki sene üst üste sınıfca birinci olmustuk SmileSmileSmile
hacetterapp
hacetterapp

Mesaj tarafından feride eda 24.05.07 19:44

çok özlicem buna eminim çünkü bugünn resmen mezum oldum.. arkadaşalarla son fotoları çektik. No

feride eda

Mesaj tarafından özlem-hcttp 24.05.07 22:21

merths demiş ki:
telar demiş ki:hmmmm ben henuz ozlemiyorum okul yillarimi zira 97 den beri zaten hep peytepedeyim

valla telar yzndn snra moralm yukseldi cheers
telar ın bu yazdıkları seni kapsamıyo mert... Smile sürekli kaynatarak gülerek, "deli eğlendik" (ya da "deli kaynattık" mıydıSmile) fln diyerek olmuyo bu işler... Wink ehehehh lol! şaka tabi..
moralleri yüksek tutun hep... ve her şeyden önce aldığınız eğitimin kalitesinden emin olun ve bundan dolayı kendinize güvenin..
böyle olunca hangi üni.nin sınavına, mülakatına girerseniz girin, hacettepeli olmanın gururuyla çıkıyosunuz emin olun;)
(çok üni. gördük... hacettepe bambaşka)
.. lisansımın burdan olmasından da master' ı burda yapıyo olmaktan da çok memnunum... beytepe 2. evimiz artık...Smile

özlem-hcttp

Mesaj tarafından merths 25.05.07 0:41

ozlem beytepe senn 2.evn dgl barz evn olms artk,6yldr mi ne burdasn,saka gibi Very Happy
merths
merths

Mesaj tarafından özlem-hcttp 25.05.07 9:22

merths demiş ki:ozlem beytepe senn 2.evn dgl barz evn olms artk,6yldr mi ne burdasn,saka gibi Very Happy
5 yılı devirdik evet Smile valla bu sene bağlıca kampüsünü de gördükten yaşadıktan sonra.. beytepenin kıymetini daha iyi anladım Smile en azından her tipten öğrenci var... diğer taraf bildiğin fabrikasyon resmen... herkes aynı Smile tek tip... e bu da sıkıyo bi yerde artık .. lol! (bi de tabi yemek yiyebileceğin yer açısından bi çok alternatif var beytepemde... burda ümitköye git gel git gel... gına geldi Smile)lol!

özlem-hcttp

Mesaj tarafından telar 25.05.07 9:49

özlem-hcttp demiş ki:
merths demiş ki:ozlem beytepe senn 2.evn dgl barz evn olms artk,6yldr mi ne burdasn,saka gibi Very Happy
5 yılı devirdik evet Smile valla bu sene bağlıca kampüsünü de gördükten yaşadıktan sonra.. beytepenin kıymetini daha iyi anladım Smile en azından her tipten öğrenci var... diğer taraf bildiğin fabrikasyon resmen... herkes aynı Smile tek tip... e bu da sıkıyo bi yerde artık .. lol! (bi de tabi yemek yiyebileceğin yer açısından bi çok alternatif var beytepemde... burda ümitköye git gel git gel... gına geldi Smile)lol!

allam ya na çabuk geçiyo zaman.. benim 10 yıl oldu 97 den beri peytepedeyim... 10 yıldan soora peytepe hala güzel geliyo
hala bi numara
hala bi tane
hele 97 de felan ki haline göre daa bi bi numara zaten

o zamanlar city yok bam yok nacho yok bi tek beycafe ( ki o zaman adı Cafe Doğdu 2000 idi ) var akşamları açık olan.
Gündüzleri de çiidem feycan fizcan
bi de doğdu nun altında market vardı çılgın kazık
yemekhane karşısındaki nacinin büfesinin kuyruu hemen her zaman kütüphaneye giden merdivenlere kadar uzanırdı
kuaför berber felam da yoktu
dolmuşlar yoktu obotüs az gelirdi ( özellikle hafta sonları )
mediko yemekhanenin yanın köhne bi yerdi
şimdi var olan basket sahaları halı sahalar tenis kortları voleybol sahası hiçbiri yoktu
stadyum yoktu ben son sınıftayken insaatına başlanmıştı..
timeo hominem unius libri anıtı yoktu.... eheh rofl
J-Blok olan yurt yoktu öörenci evleri yeniydi ve sadece A dan E ye kadar beş tane vardı o kadar
spor bilimleri yeni bina yoktu
ziraat bankasından başka şube yoktu
atm olarak da ziraate ek olarak sadece iş bankası ve vakıfbank vardı
kar yaaınca zaten direk derslr iptal olurdu üniversitenin kar temizleme araçları felam yoktu çünkü

düşünülsee daa da çıkar bişiler şimdi çok başka bi yer beytepe o zamanlara göre ciddi bir sosyal yaşam oluşmuş durumda eskiye göre negatif deeişimler de var tabi de yine de şimdiki hali daa insancıl geliyo

daa da güzel bi yer olur üfff ya ben gidiyorum ne yazik ki 3 haftadan daa az zaman kaldı beytepe olayımın bitmesine sniff sniff
telar
telar

Mesaj tarafından özlem-hcttp 25.05.07 9:57

telar demiş ki:
özlem-hcttp demiş ki:

allam ya na çabuk geçiyo zaman.. benim 10 yıl oldu 97 den beri peytepedeyim... 10 yıldan soora peytepe hala güzel geliyo
hala bi numara
hala bi tane
hele 97 de felan ki haline göre daa bi bi numara zaten

o zamanlar city yok bam yok nacho yok bi tek beycafe ( ki o zaman adı Cafe Doğdu 2000 idi ) var akşamları açık olan.
Gündüzleri de çiidem feycan fizcan
bi de doğdu nun altında market vardı çılgın kazık
yemekhane karşısındaki nacinin büfesinin kuyruu hemen her zaman kütüphaneye giden merdivenlere kadar uzanırdı
kuaför berber felam da yoktu
dolmuşlar yoktu obotüs az gelirdi ( özellikle hafta sonları )
mediko yemekhanenin yanın köhne bi yerdi
şimdi var olan basket sahaları halı sahalar tenis kortları voleybol sahası hiçbiri yoktu
stadyum yoktu ben son sınıftayken insaatına başlanmıştı..
timeo hominem unius libri anıtı yoktu.... eheh rofl
J-Blok olan yurt yoktu öörenci evleri yeniydi ve sadece A dan E ye kadar beş tane vardı o kadar
spor bilimleri yeni bina yoktu
ziraat bankasından başka şube yoktu
atm olarak da ziraate ek olarak sadece iş bankası ve vakıfbank vardı
kar yaaınca zaten direk derslr iptal olurdu üniversitenin kar temizleme araçları felam yoktu çünkü

düşünülsee daa da çıkar bişiler şimdi çok başka bi yer beytepe o zamanlara göre ciddi bir sosyal yaşam oluşmuş durumda eskiye göre negatif deeişimler de var tabi de yine de şimdiki hali daa insancıl geliyo

daa da güzel bi yer olur üfff ya ben gidiyorum ne yazik ki 3 haftadan daa az zaman kaldı beytepe olayımın bitmesine sniff sniff
lol! lol! lol! telar anladığım kadarıyla o yıllarda hiç bişey yoktu.. bi sen vardın Smile lol! lol! lol! eheheh Smile o değişimi görmek buna tanık olmak da güzel tabi... ben bulunduğum süre içinde pek de dikkat etmedim şu vardı bu yoktu diye ama sen söyleyince hatırladım...
bi keresinde son dersi hoca gıcıklığına uzatmış da uzatmıştı...
1. sınıftaydık... kar kış kıyamet... bi çıktık kimse kalmamış okulda.. in cin top oynuyo Smile bi bizim sınıf var Smile otobüsü beklerken deli gibi kartopu oynamıştık... (otobüs 1 saat sonra gelmişti ancak )Smile lol! ertesi hafta bütün dersler düştü Smile sınıf toptan zatüre Smile eeheheh Smile lol! ne günlerdi be lol!

özlem-hcttp

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki