[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Matematik ( hayatın her yerinde )

+2
maydos
M-re
6 posters

Matematik ( hayatın her yerinde ) Empty Matematik ( hayatın her yerinde )

Mesaj tarafından M-re 04.01.07 22:09

abi ya matematik okuyorum ztn günlük hayatta herşey matematik bide okulda bunu gormek cok sıkıyor ınanın ama yapabılınce cok zewklı yahuu .. sevıyorum yaptıgım seyı (: dusunsenıze ya sayıları matematıgı kullanmadan hıj bısı yapmıyosunuz msn acıyosunuz kac kısı war matematık kullanıyosun ISTATISTIK ztn baslı basına matematık sayılır Very Happy ee her alanda yahu hayır gelıstırıne bısı bulana da sowemıyosun kı su an teknolojının bu ewrede olması yıne matematık sayesınde ılerde umarım bıze gusel sekılde dua ederler deerımızı annarlar (kufretcekler gıbı gelıyo ama olsun .. yenı bısı bulmuyom o yusden Very Happy yoksa ben de bulurum eısteın ya da newton gıbı bısıler ama sımdı ben onlara kufredıom Very Happy yarın da bana bulunca kufrederler Very Happy )
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Matematik ( hayatın her yerinde ) Empty Geri: Matematik ( hayatın her yerinde )

Mesaj tarafından maydos 06.01.07 23:21

Razz
Emrecim cok doru soledin yahu hehehe kufur etseler de ben matematıgı sevyorm yaw bugun bi tane analitik sorusu çozdum analitik sorusu hosuma gitti cozunce cok guzel vallla bazen dusunuom sınıfta kalsam nolur die ama baya hos gelyo ekmek elden su goldun matematık de guzel uzasın anasınısatym die bi soz solemyorm hehe ayıp dedim kendi kendime nese demek istedigim matematık guzel bisy kullanın kullanabiloiginiz kadar

theking of the mathmatics king king

cheers cheers
maydos
maydos

Mesaj tarafından M-re 06.01.07 23:32

maydos demiş ki:Razz
Emrecim cok doru soledin yahu hehehe kufur etseler de ben matematıgı sevyorm yaw bugun bi tane analitik sorusu çozdum analitik sorusu hosuma gitti cozunce cok guzel vallla bazen dusunuom sınıfta kalsam nolur die ama baya hos gelyo ekmek elden su goldun matematık de guzel uzasın anasınısatym die bi soz solemyorm hehe ayıp dedim kendi kendime nese demek istedigim matematık guzel bisy kullanın kullanabiloiginiz kadar

theking of the mathmatics king king

cheers cheers
king İm kralım paşam helal ya ne gusel soledın ben de aslında cok sewıyorum cok sewerek yazdım fakat basarısızlık en nefret ettıgım sey we aılemın beklentılerı .. alısmaları lasım her zaman her yerde en ıyı ben olcam dıye bı sart yok dımı Very Happy burda kral sensın Very Happy Wink
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından h0cA 10.03.07 0:58

olm ben sizi soyut sınavı sonrasında görürüm Very Happy çok feci dadmin olmuş biçimde Very Happy emre analiz finali sonrası kendini nasıl hissediyordun Very Happy matematik bu zevk verir ama zevk almak için biraz acıdan zevk almak gerek Very Happy

son olarak acı yooooook Very Happy
h0cA
h0cA

Mesaj tarafından __ALİ__ 15.09.07 12:23

herseye ragmen matematik i tek gecerim herkes der en zor ders en anlasılmaz ders die ama nedense bana tam tersi gelio.nereye baksak matematik nereye baksak matematik.yasasın MATEMATİK Laughing

__ALİ__

Mesaj tarafından cemguneyy 14.07.08 10:45

hayat bir topolojidir Very Happy sürekli farklı uzaylarda farklı alemlerde gezer insan..

cemguneyy

Mesaj tarafından damlagunsu 25.09.10 20:17

ben bu sene hacettepeye yeni geldim ve matematik okuyanlar gözümü korkuttu o yüzden önce hazırlık okumak istedim Smile ama yinede matemetiği tek geçerim Smile

damlagunsu

- Similar topics