[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz

2 posters

yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz Empty yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz

Mesaj tarafından evrenzeren 22.12.07 16:22

arkadaşlar bu mesajı dansanka ( ankara üniversitesi eşli danslar topluluğu ) yönetim kurulu adına yazıyorum. yılbaşı gecesi partimizde sizleri de görmekten mutluluk duyarız. ayrıntılar www.dansanka.com da.
ortak faaliyetlerde bulunmaktan mutluluk duyarız. sizin dans gecelerinize tesadüfen dip barda gördüğümüz afiş sayesinde katıldık. konuştuğumuz arkadaşların da bizim hiçbir faaliyetimizden haberdar olmadığını öğrendik. her türlü bilgi için evrenzeren@dansanka.com yada msn:evren_zeren@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.
umarım bu mesaj birlikteliğin başlangıcı olur.bu arada bu mesaj sadece dans topluluğu üyelerine değil eylülden bu yana dans ders ve gösterilerinin yanında 3 kamp, partiler, tiyatro, konferans vb kültürel etkinlikler,paintball turnuvaları yaptık.her fırsatta eğleniyoruz.birlikte faaliyetlere başlangıç olması dileğiyle iyi bayramlar.
[img]http://www.dansanka.com/yilbasisiybey.jpg[/imp]

evrenzeren

yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz Empty Geri: yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz

Mesaj tarafından evrenzeren 22.12.07 16:23

evrenzeren demiş ki:arkadaşlar bu mesajı dansanka ( ankara üniversitesi eşli danslar topluluğu ) yönetim kurulu adına yazıyorum. yılbaşı gecesi partimizde sizleri de görmekten mutluluk duyarız. ayrıntılar www.dansanka.com da.
ortak faaliyetlerde bulunmaktan mutluluk duyarız. sizin dans gecelerinize tesadüfen dip barda gördüğümüz afiş sayesinde katıldık. konuştuğumuz arkadaşların da bizim hiçbir faaliyetimizden haberdar olmadığını öğrendik. her türlü bilgi için evrenzeren@dansanka.com yada msn:evren_zeren@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz.
umarım bu mesaj birlikteliğin başlangıcı olur.bu arada bu mesaj sadece dans topluluğu üyelerine değil eylülden bu yana dans ders ve gösterilerinin yanında 3 kamp, partiler, tiyatro, konferans vb kültürel etkinlikler,paintball turnuvaları yaptık.her fırsatta eğleniyoruz.birlikte faaliyetlere başlangıç olması dileğiyle iyi bayramlar.
yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz Yilbasisiybey

evrenzeren

yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz Empty Geri: yılbaşı partimize hepinizi bekliyoruz

Mesaj tarafından yazganibo 17.07.08 10:14

ya arkadaşlar bana aıds hakkında bilgi verebil,irmisiniz

yazganibo

Mesaj tarafından yazganibo 17.07.08 10:16

çok kötüuüm tek bir ilişkide olurmu ne zamn belli olur ben üç ay testini yaptırdım temiz çıktı bu dün yine verdim yarın sonuçlar çıkacak bana yardımcı olun biraz lütfen

yazganibo