[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR

+3
Oceangirl
doxa
gogulu
7 posters

DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR Empty DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mesaj tarafından gogulu 10.10.06 19:23

gogulu demiş ki:
DERSLER BAŞLIYOR

4 KASIM 2006 CUMARTESİ GÜNÜ

TEMEL DÜZEY : SAAT 11:00 - 13:00

İLERİ DÜZEY : SAAT 13:00 - 15:00

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ MERKEZ KAMPÜS turuncuAMFİ

ÜYELİK FORMLARI İLK İKİ DERS (4,11 KASIM) DAĞITILACAKTIR.

üye sayısının fazla olacagını düşünerek turuncu amfide derslerimiz baslayacaktır.......

En son tarafından 11.02.07 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gogulu
gogulu
Moderatör
Moderatör

http://goksel.fotopic.net

DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR Empty Geri: DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mesaj tarafından doxa 14.10.06 2:12

gogulu demiş ki:
üye sayısının fazla olacagını düşünerek turuncu amfide derslerimiz baslayacaktır.......

bana yer tutcaksın dimiiii..Razz
doxa
doxa
Moderatör
Moderatör

DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR Empty Geri: DERSLER BAŞLIYORRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Mesaj tarafından Oceangirl 13.01.07 23:56

Arkdaşlar ben derslere katılmak istiorum ama biraz geç mi kaldım dersiniz??
Oceangirl
Oceangirl

Mesaj tarafından M-re 15.01.07 4:00

Oceangirl demiş ki:Arkdaşlar ben derslere katılmak istiorum ama biraz geç mi kaldım dersiniz??

hihhii baya baya gec olmush sanırım konuyla ılgılı arakdaslar fınal haftasında oldugu ıcıın forumu pek onemsemıyolarr fakat kızıyorum onlara burdan seslenıyorum eyyyyyyy hacettepe foruma uye olup da burayı unutan uyeler sunu bılınkı .... Very Happy Very Happy lol!
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 16.01.07 12:30

Oceangirl demiş ki:Arkdaşlar ben derslere katılmak istiorum ama biraz geç mi kaldım dersiniz??
evet biras geç kaldın derslere gelirsin ama pek anlamazsın bataı bişey anlatıldı çünkü ama fotgraf topluluunun forumuna yazarsan daa net bilgi alabilirsin
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından lawine 16.01.07 18:49

önemli kısımlar hep anlatıldı. temeli almazsan zevki kalmaz. seneye gelirsin sen de olmaz mı? flower
lawine
lawine
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından Oceangirl 16.01.07 20:37

Eveet gelcem,gelmeliyim yaa bu yıl ilk yılımdı biraz acemilime denk geldim artık kapcam önlerden yerimi sunny
Oceangirl
Oceangirl

Mesaj tarafından M-re 17.01.07 1:04

Oceangirl demiş ki:Eveet gelcem,gelmeliyim yaa bu yıl ilk yılımdı biraz acemilime denk geldim artık kapcam önlerden yerimi sunny
falla ne yapılıyosa hazırlıktaa baslanmalı bana gore cunku en bosh oldugun kendını werebılcegın ora bımıyom bolumunu ama ben gecen sene gırmedım hutıye bu sene gırdım yurumuyoo dersler le (hüti =hacettepe tıyatro ) we bıraktım yoqsa kalcaktım gercı bıraktım yıne de kalıyorum ama ... bu klup daha zewklıdır ama sene basından arastırın bızım elımızden tutan wardı ılk yılımızdada yaptık bısıler Smile
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından mor_yel 17.01.07 1:57

ya tiyatro toğluluğu hakkında pek geniş bilgiye sahip olmasam da ona çok zaman ayırman gerektiği konusunda duyumlarım var o yüzden derslerle birlikte yürütülmesi zor olur bence. ama hüfot hakkında 3senedir giden biri olarak yorum yapabilirim.haftada bigün o da cumartesi olduğundan pek dersleri etkilemiyor.o açıdan kaçıncı sınıfta olduğun ya da derslerin yoğunluğu engellemesin seni...eğer fotografa ilgiliysen mehmet hocanın derslerini kaçırmamanı tavsiye ederim.2.dönem temel düzey derslerinden başla seneye 1.dönemden tekrar alırsın ben 2sene temel düzeye gittim kendi isteğimle..bu sene de artık ileri düzey derslerine katılıyorum herşey sana bağlı yani...
mor_yel
mor_yel

Mesaj tarafından Oceangirl 19.01.07 18:45

M-re demiş ki:
Oceangirl demiş ki:Eveet gelcem,gelmeliyim yaa bu yıl ilk yılımdı biraz acemilime denk geldim artık kapcam önlerden yerimi sunny
falla ne yapılıyosa hazırlıktaa baslanmalı bana gore cunku en bosh oldugun kendını werebılcegın ora bımıyom bolumunu ama ben gecen sene gırmedım hutıye bu sene gırdım yurumuyoo dersler le (hüti =hacettepe tıyatro ) we bıraktım yoqsa kalcaktım gercı bıraktım yıne de kalıyorum ama ... bu klup daha zewklıdır ama sene basından arastırın bızım elımızden tutan wardı ılk yılımızdada yaptık bısıler Smile

Walla bölüm Türk dili ve edebiyatı zaten zor yani ben de seneye bi atraksiyon olarak gelcem derslere battı balık yan gider napıım bounce
Oceangirl
Oceangirl

Mesaj tarafından gogulu 20.01.07 15:45

selam millet

2 dönem derslerine katılabilirsin yani eger hiç bir bilgin yoksa fotograf üzerine zorlanırsın ama yok gelemezsin ilk dönem egitimi almadın sen yasssaaak sana gibi bir durum olmaz yani kapımız herkese acıktır ama zorlanırsın ama mesela arkadaslarına sorarak ögrenebilirsin ama bu tabi ilerisi için yeterli olmaz... o yüzden birde seneye temel düzeye gelirsen dahada pekişir...

mesela kendimi örnek verecek olursam ben 2 sene hem temel hem ileri düzeye gidip geliyorum katmerli oluyor...

http://www.hufk.hacettepe.edu.tr/phpBB2

bu adreste hüfotun forumu ordan da bilgi edinebilirsin ordada görmek isteriz seni...
gogulu
gogulu
Moderatör
Moderatör

http://goksel.fotopic.net

- Similar topics