[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

diş hekimliği

+10
MuRaTTi
erischen
Tygun
merths
bRuJa
h0cA
M-re
nepus
SHAMSOOL
huge
14 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

diş hekimliği Empty diş hekimliği

Mesaj tarafından huge 19.10.06 11:54

slm arkadaslar forumumuz artık açıldı diş hekimi olsun olmasın herkesi forumumuza bekliyorum merak ettikleriniz,düşündükleriniz, diş hekimliği öğrencilerinin sıkıntıları heşeyi yazabilirsiz gelin muhabbet edelim Very Happy
huge
huge
Moderatör
Moderatör

diş hekimliği Empty Geri: diş hekimliği

Mesaj tarafından SHAMSOOL 19.10.06 16:21

huge demiş ki:slm arkadaslar forumumuz artık açıldı diş hekimi olsun olmasın herkesi forumumuza bekliyorum merak ettikleriniz,düşündükleriniz, diş hekimliği öğrencilerinin sıkıntıları heşeyi yazabilirsiz gelin muhabbet edelim Very Happy

ya dişciliiin en iirenc kısmı bence agzı kokan iirenc insanlar yaaaa!dişini fırcalamaz etmez!sanki sanki bi kedi bozuk yumurta yemiş soora ölmüş soora onu bi inek yemiş soora inek ölmüş soora leşini bi köpek yemiş soora da o köpek adamın agzına girmiş gibi kokuyo yaaa cok iirenc!
SHAMSOOL
SHAMSOOL
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 19.10.06 22:18

dogru söylüyosun Razz gercekten iğrenç olurdu dediğin gibi olsaydı ama dişini fırçalamadan gelenleri kabul etmezsin oda nasıl gelmesi gerektiğini öğrenmiş olur mesleğe atılmadan ahkam kesmek kolay ama ben kendi adıma öle birine bakmam
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından nepus 08.12.06 22:04

Gerçekten zor bi meslek gelen hastalar ne durumda olursa olsun ona sabırla ve saygıyla yaklaşmamız lazım ki zannediyorum okurken bizi bu kadar zorlamalarının nedeni bu sabır etmek fiilini derinden öğretmek. Meslek hayatımız nasıl olacak bilmiyorum ama okuması bir çeşit işkence gibi. Abarttığımı düşünenler olabilir ki bende içine girmeden herkes nasıl okuyor ne kadar zor olabilir ki demiştim ama evet işte zor olan fırın önünde beklerken acaba dökümüm çıkacak mı demekmiş 3. kez lehim yaparken bu seferde olmazsa demekmiş hepsinden de kötüsü uğraşıp didindiğin günlerini verdiğin işin en son düzgün oturmadığını görüp 30- 35 alacağını bile bile kuzu kuzu vermekmiş. Tabi daha dönem 2 olarak yazıyorum bunları bunun daha dönem 3'ü sonra 4'te kliniği var. Öğretecekler sabretmeyi bize kesin kararlılar yoksa bize mezun olmak yok bu okuldan Rolling Eyes
nepus
nepus

Mesaj tarafından huge 09.12.06 9:51

haklısın özellikle 3. lehim olayında biliosun bu konuda çok dertliim işin erbabı oldum özenle lehim rövetmeına alınır tabi Very Happy bi de çıksa ahhh ahhhhhhh ama sanırım bizim ögrendiimiz sabretmekten çok düşük not almaya alışmak artık vayyyyy be adama bak 40 almış ineek kıvamına geldik mükemmeli bulalım die yapıolar ama çok sinir bozucu oluo neyse splintli krondan geçmiş ola önümüzdekilere bakalım Smile
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 01.01.07 21:59

nepus demiş ki:Gerçekten zor bi meslek gelen hastalar ne durumda olursa olsun ona sabırla ve saygıyla yaklaşmamız lazım ki zannediyorum okurken bizi bu kadar zorlamalarının nedeni bu sabır etmek fiilini derinden öğretmek. Meslek hayatımız nasıl olacak bilmiyorum ama okuması bir çeşit işkence gibi. Abarttığımı düşünenler olabilir ki bende içine girmeden herkes nasıl okuyor ne kadar zor olabilir ki demiştim ama evet işte zor olan fırın önünde beklerken acaba dökümüm çıkacak mı demekmiş 3. kez lehim yaparken bu seferde olmazsa demekmiş hepsinden de kötüsü uğraşıp didindiğin günlerini verdiğin işin en son düzgün oturmadığını görüp 30- 35 alacağını bile bile kuzu kuzu vermekmiş. Tabi daha dönem 2 olarak yazıyorum bunları bunun daha dönem 3'ü sonra 4'te kliniği var. Öğretecekler sabretmeyi bize kesin kararlılar yoksa bize mezun olmak yok bu okuldan Rolling Eyes
falla dıs hekımlıgı dıyınce hep babamın ne yapcan olum dıs hekımlıgı yazıp mılletın agsının kokusnu mu cekcen .. sora da yok yok ıyı olur yazz kımse dıslerıne bakmıyoo :d demesı gelıyo aklıma :d
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 02.01.07 15:08

M-re demiş ki:
nepus demiş ki:Gerçekten zor bi meslek gelen hastalar ne durumda olursa olsun ona sabırla ve saygıyla yaklaşmamız lazım ki zannediyorum okurken bizi bu kadar zorlamalarının nedeni bu sabır etmek fiilini derinden öğretmek. Meslek hayatımız nasıl olacak bilmiyorum ama okuması bir çeşit işkence gibi. Abarttığımı düşünenler olabilir ki bende içine girmeden herkes nasıl okuyor ne kadar zor olabilir ki demiştim ama evet işte zor olan fırın önünde beklerken acaba dökümüm çıkacak mı demekmiş 3. kez lehim yaparken bu seferde olmazsa demekmiş hepsinden de kötüsü uğraşıp didindiğin günlerini verdiğin işin en son düzgün oturmadığını görüp 30- 35 alacağını bile bile kuzu kuzu vermekmiş. Tabi daha dönem 2 olarak yazıyorum bunları bunun daha dönem 3'ü sonra 4'te kliniği var. Öğretecekler sabretmeyi bize kesin kararlılar yoksa bize mezun olmak yok bu okuldan Rolling Eyes
falla dıs hekımlıgı dıyınce hep babamın ne yapcan olum dıs hekımlıgı yazıp mılletın agsının kokusnu mu cekcen .. sora da yok yok ıyı olur yazz kımse dıslerıne bakmıyoo :d demesı gelıyo aklıma :d
bana da öle sölemişlerdi zaten klasik lafdır milletin ağzının kokusu mevzuu aslında güzel bi meslek estetik yaptıın şeyi hemen görüosun vay be ellerime sağlık yada olmadı bu bana hiç yakışmadı diosun ama tabi iğrenç durumlar oluo ama alişilıo biz 2. dönem orjinal dişlere geçiorz diş topluoruz muayenelerden ilk önce çok iğrendik şimdi biras daa normal bakıorz Smile
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 02.01.07 22:43

HUGE DEMISKI : bana da öle sölemişlerdi zaten klasik lafdır milletin ağzının kokusu mevzuu aslında güzel bi meslek estetik yaptıın şeyi hemen görüosun vay be ellerime sağlık yada olmadı bu bana hiç yakışmadı diosun ama tabi iğrenç durumlar oluo ama alişilıo biz 2. dönem orjinal dişlere geçiorz diş topluoruz muayenelerden ilk önce çok iğrendik şimdi biras daa normal bakıorz

falla yaptıgın seyı dırek gormen konusunda aklıma bısı geldı soledın ya .. bakıyosun wauuwww ne kadar gusel yaptım olmayınca da sey dıceksın emınım ıcınden neyse bu kez olmadı bıdahakıne Smile boyle yaparsan bıdaha zor gelırr o hastaa sana Very Happy bi de ne bılıyım ya hanı ekşın yok hep dıs cek del parcala kalıp yap Very Happy hep dısh (: sıkılır ınsan Very Happy ruyalarına gırer adamın ya dusunsene dısh dısh dısh (: gercı benım bolume gore daha eksın ben oturup sayılara bakcam mal mal Very Happy sen en azından mılletın dısını delcen zızzzzzzzzz dıye dolgu yapcan saglııgıı ıcın ugrascann faydan dokunur sen bısı yaparsan yenı bısı bulursan sana dua ederler ama bız yenı bısı yapalım gelecek nesıl kufreder Very Happy bok mu far bu teoremı buldun derler DIceksın kı nerden bılıyon cunku su an bız topluca bolum olarak einstein dan tut newton a kadar sogu matematıkcı we fısıkcıye sowdukk Very Happy
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 02.01.07 23:00

ben seviyorum ya çok beğenerek girdim zaten ama çok zorluolar kabusun oluo kalıomuyum yoksa gecermiim insan yüzü görüosun gerçi zor insanlarla ugrasmak herkes senden daa ii bildiini iddia edio yok yok ben birinden duydum çok memnun falan die zaten ben kötü yaptım neyse idare et die yollamam kimseyi söker bidaa yaparım gerekirse cepten yerim meslek anlayışıma ters
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 02.01.07 23:05

huge demiş ki:ben seviyorum ya çok beğenerek girdim zaten ama çok zorluolar kabusun oluo kalıomuyum yoksa gecermiim insan yüzü görüosun gerçi zor insanlarla ugrasmak herkes senden daa ii bildiini iddia edio yok yok ben birinden duydum çok memnun falan die zaten ben kötü yaptım neyse idare et die yollamam kimseyi söker bidaa yaparım gerekirse cepten yerim meslek anlayışıma ters
hihi adamın dısı dolgu olcak mesela sen olmadı dıye defalarca delıp delıp doldurmaktan dıs kalmas yahu Very Happy bızım bolum hıj sewmes dıs hekımlıgını we tıpı cunku tam 349 353 arası bızım bolum hıj bı dıs olmuyo ank de falan we tıplar tutmadı Very Happy herkej uyuz olduu oraları yazıp da matematık gelınce matematıgı sewdıler dıs ya ıyıkı olmamıs dıyolar oysa gonullerınde dısh war Very Happy
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 02.01.07 23:26

evet abi:D beytepe de uyuz olma durumu varmıs olsun bis sizi sefiyos ama 40 kere dolgu yapma gibi bi durum olmuo tabi yılarca egitimini alıosun ilk yaptıımız dolgular bile sökcek kadar kötü olmadı ha hasta rahat durmazbelki ondan olabilir o da çok nadir protezde sorun olabilir belki implanta da
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 02.01.07 23:48

huge demiş ki:evet abi:D beytepe de uyuz olma durumu varmıs olsun bis sizi sefiyos ama 40 kere dolgu yapma gibi bi durum olmuo tabi yılarca egitimini alıosun ilk yaptıımız dolgular bile sökcek kadar kötü olmadı ha hasta rahat durmazbelki ondan olabilir o da çok nadir protezde sorun olabilir belki implanta da
iyi bakalım sen ıyı ogren bak musterın hazırr Very Happy sen yaparsın artık dıslerımısıı (: olmas mı? ama yok protesde sorun cıktı flan mazeret ıstemem PERFECT olcak ? oKé Very Happy
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 03.01.07 0:56

tamam sen gel perfect yaparz ama müşteri olmazsın hasta olursun daa etik yaklasıorz yani
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 03.01.07 1:12

huge demiş ki:tamam sen gel perfect yaparz ama müşteri olmazsın hasta olursun daa etik yaklasıorz yani
pardon hastanız olurus o zaman ..sorry genelde ınsanları tıcarı seylerı dusunerek hareket ettıgını dusunuyorum da o yusden parnagımdan cıkıwermıs ole Very Happy
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 03.01.07 1:20

M-re demiş ki:
huge demiş ki:tamam sen gel perfect yaparz ama müşteri olmazsın hasta olursun daa etik yaklasıorz yani
pardon hastanız olurus o zaman ..sorry genelde ınsanları tıcarı seylerı dusunerek hareket ettıgını dusunuyorum da o yusden parnagımdan cıkıwermıs ole Very Happy
edenler var ama ben etmiyorum tabiki çektiimiz eziyetlerin bi karsılıı olmalı ama ben hasta gördüümde gözümde dolarlar canlanmıo zaten hasta da kendisini müşteri olrak gören birine gitmek istemez
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 03.01.07 1:47

huge demiş ki:
M-re demiş ki:
edenler var ama ben etmiyorum tabiki çektiimiz eziyetlerin bi karsılıı olmalı ama ben hasta gördüümde gözümde dolarlar canlanmıo zaten hasta da kendisini müşteri olrak gören birine gitmek istemez
hmm falla oyle olmuyanı secmek fe bulmak zor ya yardım et bıze huge:D
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 03.01.07 1:51

M-re demiş ki:
huge demiş ki:
M-re demiş ki:
tamam işte ben:D
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 03.01.07 2:06

huge demiş ki:
M-re demiş ki:
huge demiş ki:
M-re demiş ki:
tamam işte ben:D
ehehehe cok uyanık gordum senı Very Happy
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 03.01.07 18:14

ne uyanıı biz müsteri die bakmıos dedik sen ne diosun
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından M-re 03.01.07 18:23

huge demiş ki:ne uyanıı biz müsteri die bakmıos dedik sen ne diosun
aahhhh huge yaahu takılıyorum bılıyorum ole bakmadıgınııı bea SmileSmile
M-re
M-re
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından huge 03.01.07 18:33

M-re demiş ki:
huge demiş ki:ne uyanıı biz müsteri die bakmıos dedik sen ne diosun
aahhhh huge yaahu takılıyorum bılıyorum ole bakmadıgınııı bea SmileSmile
Mad Neutral Smile Very Happy
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından nepus 18.01.07 12:28

çektiğimiz sıkıntıların bir karşılığı olmalı ??????????? acaba ne bu en güzel yıllarımızın böylesine bir sıkıntı içerisinde geçmesine karşılık olabilir ki ? para mı kariyer mi yoksa başka birşey mi bence hiç birşey bu yılların yerini dolduramaz yada şu an henüz acı çektiğim için öyle geliyor umarım yanılırımda ilerde buna değermiş derim Sad
nepus
nepus

Mesaj tarafından huge 18.01.07 15:44

nepus demiş ki:çektiğimiz sıkıntıların bir karşılığı olmalı ??????????? acaba ne bu en güzel yıllarımızın böylesine bir sıkıntı içerisinde geçmesine karşılık olabilir ki ? para mı kariyer mi yoksa başka birşey mi bence hiç birşey bu yılların yerini dolduramaz yada şu an henüz acı çektiğim için öyle geliyor umarım yanılırımda ilerde buna değermiş derim Sad
tabi daa acın taze son sınavdan daa yeni çıkmıssın neyse ya ama bitti ya bi şekilde hepsi istediimiz gibi olmasada bitmesine bakıorum artık bi karşılıı da vardr die umuorz biliosun bis sınıfca belki bundan daa az yorulmıycas ama en azından işimizin insiyatifimizde olma ihtimali var tabi hayat ne getirir bilinmes ama umarım bana bu sölediklerimi yutturmaz Very Happy
huge
huge
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından h0cA 22.03.07 22:14

nepus demiş ki:çektiğimiz sıkıntıların bir karşılığı olmalı ??????????? acaba ne bu en güzel yıllarımızın böylesine bir sıkıntı içerisinde geçmesine karşılık olabilir ki ? para mı kariyer mi yoksa başka birşey mi bence hiç birşey bu yılların yerini dolduramaz yada şu an henüz acı çektiğim için öyle geliyor umarım yanılırımda ilerde buna değermiş derim Sad

değer değer merak etme bak ben matematik bölümünü 5 yılda bitircem bide hz lık okudum 6:D sen 5 yılda bitir öp başına koy ama ben 6 yılın ardından (bide askerlik var tabi) saati 100 ytl ye özel ders verecem:D sende bi diş çekip 50-60 alacan:D (yoksa daha fazlamıVery Happy) ama lütfen dikkat şerefsiz bi dişçi kardeşimin apseli dişişni çekip kalp hastası olmasına sebep oldu aman siz böyle şeyler yapmayın üç beş kuruş için !
h0cA
h0cA

Mesaj tarafından bRuJa 04.04.07 22:20

diş hekmlernden nefret ediommmmmmmmm
bRuJa
bRuJa

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki