[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick Carle Gençlerbirliğinde..

+7
merths
Parazit
MuRaTTi
pbp1907
maydos
M-re
ender_gb
11 posters

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Empty Geri: Nick Carle Gençlerbirliğinde..

Mesaj tarafından ender_gb 11.02.07 22:33

pbp1907 kardeş önemli değil geç dalganı.. Sad Sad Sad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ya ben turdan ümitliyim aslında.. Gençler kötü oynamıyo, Fenerde ahım şahım bi oyun oynadığı yok.. Ama bitirici oyuncu sayısı bizimkilerle kıyaslanamayaca kadar çok.. Kısmet.. belli olmaz alabiliriz.. Rolling Eyes Rolling Eyes lol! lol! lol!
ender_gb
ender_gb

Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Empty Geri: Nick Carle Gençlerbirliğinde..

Mesaj tarafından pbp1907 11.02.07 23:04

ender_gb demiş ki:pbp1907 kardeş önemli değil geç dalganı.. Sad Sad Sad Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ya ben turdan ümitliyim aslında.. Gençler kötü oynamıyo, Fenerde ahım şahım bi oyun oynadığı yok.. Ama bitirici oyuncu sayısı bizimkilerle kıyaslanamayaca kadar çok.. Kısmet.. belli olmaz alabiliriz.. Rolling Eyes Rolling Eyes lol! lol! lol!
ya bu sene fenerden yana yüzünüz gülmedi ezikler ve cinconlular güldürsün yüzünüzü 2-0,2-1,2-1 bakalım diğer maç kaç kaç olcak e onu da siz alın hadi geek lol!
pbp1907
pbp1907
Moderatör
Moderatör

http://www.1907unifeb.org

Mesaj tarafından ender_gb 11.02.07 23:12

İnşallah alırız.. Baakalım artık...

Bu arada Gençlerbirliği OFTAŞ da Altayla 1-1 berabere kaldı. OFTAŞ sıralamada iyi ama biraz tekliyo gibi.. Maç saatlari çakıştığından gidemedim. Sad

Maçın detayları;

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=30&go=51131

1 G.Birliği OFTAS 20 13 5 2 44
2 İst. Büyükşehir 20 12 3 5 39
3 Malatyaspor 19 11 4 4 37
4 Kasımpaşa 20 10 4 6 34
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 12.02.07 22:00

MAÇ SONU VİDEOLARI

-- Gençlerbirliği 1-0 Bursaspor (Maç sonu) --

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa&video=4803

-- Bakkal: "Galibiyeti oyuncularım çok istemişti" --

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa&video=4799

-- Cavcav: "Ankaragücü taraftarlarını kınıyorum" --

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa&video=4800

Gençler Avrupa'yı düşlüyor

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=109&go=51271
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 18.02.07 22:22

Rahat kazanacağımız maçı son anda tehlikeye attık. 2-1 yendik, mutluyum. Oley yanii.. lol! lol! lol! lol! lol! Futbola siyaset sokmaya çalışan, Ankaramın binbir sorunu dururken kendi politik hesapları doğrultusunda futbola yatırım yapan, milyon dolarca geliri olupta ekonomik krizler geçiren takımlar varken Belediyesporun hiç bir tribün geliri olmadan Belediye kaynağı kullanmadığını iddia edenlerden nefret ediyorum.

Futbolu rant aracı olarak kullanan bir insanın takımını yenmek bana inanılmaz bir mutluluk verdi. Çok şükür yarabbim.. Ankaragücüde bir yenseydi iyi olacaktı ama seneye hem Gençler hem de Ankaragücü de yenecek kısmetse.. Tabi seneye bu belediyenin küme düşmesini ve bir daha karşılaşmamamız daha hayırlı...
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından Parazit 19.02.07 13:12

AnkaraSpor macına otoßus kaLtırdık ArkadaslarlaYenıLsekte kaynaTTık Very Happy:D:D Sesım kıSılDı yaFsss Very Happy ßalık GenClerßırlıı Hakem yaktı Ankarasporu Very Happy
Parazit
Parazit
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ender_gb 20.02.07 21:41

Tolga Özek mükemmel yazmış. Okumanızı tavsiye ederim.

Ankaraspor adına yönetimi nedeniyle bir daha yazmayacağım. Eğer sadece Ankaraspor’un maçı varsa, bundan böyle rakiplerin futboluna dair yazılarımı okuyacaksınız. Forma ve top ile kandırılacak kadar ucuz değilim, üzgünüm!

Yazının tümü linkte;

http://www.ntvspor.net/Pages/7928.asp
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 21.02.07 12:08

2006-2007 Sezonu

Turkcell Süper Lig

22. Hafta Maçı

Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Genclerbirligi Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Kayserispor2004

Gençlerbirliği

-

Kayserispor

25.02.2007 Saat: 15:00

En son tarafından 21.02.07 18:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 21.02.07 18:14

Kayseri maçımızın saati değiştirildi
Turkcell Süper Lig'in 22. haftasında oynayacağımız Kayserispor maçının başlama saati değişti. Daha önce 25 Şubat Pazar günü 14.00'te başlayacağı duyurulan karşılaşma aynı gün saat 15.00'te oynanacak
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 21.02.07 18:15

İşte Anadolu derbisi denebilecek bir maç.. Haftanın belkide en önemli ve zevkli maçı..

2 Galatasaray 21 10 7 4 37
3 Beşiktaş 21 10 6 5 36
4 Kayserispor 21 9 7 5 34
5 Gençlerbirliği 21 10 3 8 33

Bu maçı aldığımız taktirde üst sıralara resmen yapışmış oluyoruz. UEFA şansımız kuvvetleniyor. Seneye Ankaramıza UEFA maçlarını getirebilmek için en önemli maç bu..

Hadi Ankara halkı mAhallemizin çocuklarından Gençlerbirliğinin desteğe ihtiyacı var. Haydi maça..
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 22.02.07 18:27

Kayserispor maçı bilet fiyatları

Kapalı Tribün Gençlerbirliği: 10.00 YTL

Maraton Tribün Gençlerbirliği: 7.5 YTL

Kale Arkası Gençlerbirliği: 5.00 YTL

Kapalı Tribün Kayserispor: 10.00 YTL

Kale Arkası Kayserispor: 5.00 YTL
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından pbp1907 22.02.07 19:04

ender_gb demiş ki:İşte Anadolu derbisi denebilecek bir maç.. Haftanın belkide en önemli ve zevkli maçı..

2 Galatasaray 21 10 7 4 37
3 Beşiktaş 21 10 6 5 36
4 Kayserispor 21 9 7 5 34
5 Gençlerbirliği 21 10 3 8 33
2006 - 2007 O G B M A Y P
1.F.Bahçe 21 13 5 3 40 19 44
2.G.Saray 21 10 7 4 38 21 37
3.Beşiktaş 21 10 6 5 29 19 36
4.Kayseri 21 9 7 5 27 20 34
5.G.Birliği 21 10 3 8 24 22 33
ender böle daha güsel oldu dimiiii amaaaa lol! lol! lol!
pbp1907
pbp1907
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ender_gb 22.02.07 19:10

Ya Feneri göstermememin nedeni zaten feneri yakalamak zor.. Aradaki puan farkı baya var. İkincilik için bile şansımızın olduğunu göstermek için 1.iyi yazmaya gerek duymadım. Sen öyle istersen öyle daha güzel tabii. Wink Wink
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından pbp1907 22.02.07 20:20

ender_gb demiş ki:Ya Feneri göstermememin nedeni zaten feneri yakalamak zor.. Aradaki puan farkı baya var. İkincilik için bile şansımızın olduğunu göstermek için 1.iyi yazmaya gerek duymadım. Sen öyle istersen öyle daha güzel tabii. Wink Wink
olsun ya bilmeyenler vardır puan farkını lol!
bu arada az kaldı sadece 6 gün Shocked
pbp1907
pbp1907
Moderatör
Moderatör

Mesaj tarafından ender_gb 22.02.07 20:53

Gençlerbirliği başlığında Fenerin puanını öğrenebilecek birini hiç zannetmiyorum.. Laughing Laughing Laughing Ben burda sadece hiç gündemde olmayan Gençlerbirliğinin küçük bir tanıtımını yapıyorum. Wink

Sadece 6 gün mü kaldı?.. Ben o maçtan umutluyum.. Gençler alabilir o maçı.. cheers cheers
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 25.02.07 21:18

Maçın öncesi muhteşemdi. Altyapımızdaki pırlanta gibi çocukları Gençlerbirliği taraftarı yapabilsek bir kaç sene sonra maçımızı dolu tribünlere oynarız. Bu organizasyonu yapanları kutluyorum, ve devamının gelmesini diliyorum.

Maça gelirsek İlkyarı iyi ynadık sayılır, pozisyonlarımızda vardı ancak ikinci yarı felaketti. Kayserispor baskısını yedikçe battık. Kırmızı kartı görünce zaten iş çığrından çıktı.

Benim anlamadığım kardeşim böyle patetes tarlası gibi sahaya savunma yapmak ne demek oluyor. Eğer bu sahada savunma futbolu oynarsak her an bir karambolden gol yiyebiliriz. Top yere sektiğinde anormal hareketler yapıyordu, siz bir de ceza sahasında böyle anormal hareketi olsa hiç ummadık goller yeriz. Bence artık iyice kronikleşen ikinci yarı defansa çekilme huyumuzdan vazgeçmeliyiz.

Bence Mehmet Nas'ın kendi kalesine attığı golde Nas'ı suçlamayalım. Çünkü gerçekten büyük talihsizlik.. Sağlık olsun..

Tek tesellimiz taraftarımızın güzelliğiydi.. Daha güzel olacak inşallah..

Maçın ayrıntıları

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=109&go=53138

Mesut Hoca hakemden dertli..

http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=109&go=53157
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından merths 25.02.07 21:23

bgnki mac nasildi kalablkmydi varmydi taraftar
merths
merths

Mesaj tarafından ender_gb 25.02.07 21:31

Yukarıda yazdım ya dostum!!! Wink Wink Wink Wink

Ama tribün hakkında daha ayrıntılı bilgi veririsek maraton tamamen doldu. Maç öncesi Gençlerbirliği futbol okulu öğrencileri saha kenarında taraftarı selamlayıp sahanın ortasında tanıtıldılar.. Gençlerbirliği sahaya onların oluşturduğu yoldan girdi.. Sahanın yanından geçerken onlarla kırmızı-siyah çektik, çok güzeldi..

İkinci yarı taraftar biraz suskundu ama bence genelde güzeldi. Gençlerbirliğinin taraftarı pek organize olamadı ama diğer haftalar için umut verdi. Ben eğlendim en azından.. Diğer maçlardan güzeldi.

Maç 2-2 bitti ve 2 puan kaybettik ama Anadolu derbiside muhtreşem oldu. Hepinizi aramızda görmek isteriz. Ankara'da rengarenk bir organizasyon yapalım. Hangi taakım taraftarı olursanız olun hepimiz maçlarda gelin eğlenelim. cheers cheers cheers
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından merths 25.02.07 21:39

ender_gb demiş ki:Yukarıda yazdım ya dostum!!! Wink Wink Wink Wink

Ama tribün hakkında daha ayrıntılı bilgi veririsek maraton tamamen doldu. Maç öncesi Gençlerbirliği futbol okulu öğrencileri saha kenarında taraftarı selamlayıp sahanın ortasında tanıtıldılar.. Gençlerbirliği sahaya onların oluşturduğu yoldan girdi.. Sahanın yanından geçerken onlarla kırmızı-siyah çektik, çok güzeldi..

İkinci yarı taraftar biraz suskundu ama bence genelde güzeldi. Gençlerbirliğinin taraftarı pek organize olamadı ama diğer haftalar için umut verdi. Ben eğlendim en azından.. Diğer maçlardan güzeldi.

Maç 2-2 bitti ve 2 puan kaybettik ama Anadolu derbiside muhtreşem oldu. Hepinizi aramızda görmek isteriz. Ankara'da rengarenk bir organizasyon yapalım. Hangi taakım taraftarı olursanız olun hepimiz maçlarda gelin eğlenelim. cheers cheers cheers
ya bn bldm bleli gdrm ztn gncler maclarina,,ozellkle lise son,uni hzrlk donemde cok gttm,ama bayagdr gtmym,taraftar cok soluk ya,hep klasik seyler var,kirmizi siyah simsekler diye diye mac bitiyo,yaratici dgl yani,yanlsmym
merths
merths

Mesaj tarafından ender_gb 25.02.07 21:48

Yok yanlış değilsin dostum...

Ancak bu maç daha renkliydi.. Futbol okulu öğrencileriyle kırmızı-siyah çekmemiz senin aklına diğer soluk maçları getirmesin. Wink Çünkü onlar saha etrafında dolaşırken başka tezahürat yapılamazdı. Onlara karşılık vermek adına kırmızı-siyah güzel bir tezahürat bence..

Ben bu gün baya eğlendim. Ancak senin dediğin bir solukluk genelde doğru.. Crying or Very sad

Ama iyi olacak inanıyorum. Çünkü 2 senedir trinbünden seyrediyorum maçları bir pozitif gelişme var. Wink Wink
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından merths 25.02.07 22:12

ender_gb demiş ki:Yok yanlış değilsin dostum...

Ancak bu maç daha renkliydi.. Futbol okulu öğrencileriyle kırmızı-siyah çekmemiz senin aklına diğer soluk maçları getirmesin. Wink Çünkü onlar saha etrafında dolaşırken başka tezahürat yapılamazdı. Onlara karşılık vermek adına kırmızı-siyah güzel bir tezahürat bence..

Ben bu gün baya eğlendim. Ancak senin dediğin bir solukluk genelde doğru.. Crying or Very sad

Ama iyi olacak inanıyorum. Çünkü 2 senedir trinbünden seyrediyorum maçları bir pozitif gelişme var. Wink Wink
gnclern avrupa maclari zamannda super bi hava vardi,saatler oncesndn maca gidiyodk o sene,malatya macina yer yoktu ya,cok iyi ahtrlyorum,deli dehsette eglnce oluyodu,ankara havalari fln caliyodu,snra bi gncler antep macina gttm,resmn uyudum yani,taraftar yok bsy yok,cok sıkıcıydı,yani ankaragucu tarafnda cok saglm eglnce oluyo,daha hc ankragucu maci seyretmedm ama herks oyle dyo,duzelck ins,umut ediyorum valla Smile
merths
merths

Mesaj tarafından ender_gb 25.02.07 22:16

Teşekkür ederim iyi dileklerin için dostum.. İnşallah daha iyi olacak. Yönetimin de aklı başına geldi herhalde, altyapıdaki oyuncularıda taraftar larak kazandırmak için güzel bir girişim yaptılar.. Helal olsun.. Sürekli eleştiriyordum, bu sefer taktir edeyim bari.. lol! lol!
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 27.02.07 18:38

Kayserispor maçını bizimle seyreden NTVSPOR.net yazarı Tolga Özek'in yazısını okumanızı tavsiye ederim.

Maratonda maç keyfi
Bu hafta, Gençlerbirliği-Kayseri maçını taraftarlarla birlikte Maraton tribününden izledim.

http://www.ntvspor.net/pages/8151.asp
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 07.03.07 0:36

2006-2007 Sezonu

Turkcell Süper Lig

24. Hafta Maçı

Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Genclerbirligi Nick Carle Gençlerbirliğinde.. - Sayfa 2 Gaziantepspor

Gençlerbirliği
-
Gaziantepspor
10.03.2007 Saat: 14:00

Kale arkası 1 YTL, maraton 2 YTL ve kapalı tribün ise 5 YTL

Gimanın önünde saat 12.30da arkadaşlarla buluşmayı düşünüyorum. Sizleri de bekleriz.. Wink
ender_gb
ender_gb

Mesaj tarafından ender_gb 11.03.07 13:33

tribünlerimizi görebilirsiniz.

http://www.trlig.com/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=64

Maç sonu videoları

-- Cavcav: "İyi oynamadık" --

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa&video=5261

-- Bakkal: "10 kişi kaldıktan sonra dengeler bozuldu" --

http://www.superspor.com/detail.php?Type=anaSayfa&video=5262
ender_gb
ender_gb

2 sayfadaki 5 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki