[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hang, müzik aletini çalarsınız??

+8
bRuJa
MuRaTTi
merths
erischen
be-ce
Zynp
huge
erdem987
12 posters

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3

Hang, müzik aletini çalarsınız?? - Sayfa 3 Empty Geri: Hang, müzik aletini çalarsınız??

Mesaj tarafından clk 27.06.07 19:23

gitar çalıodum bi ara sonra sıkıldım biras..ii de çalıodum gerçi.. bırakış o bırakış.. 4sene snr tekrar elime aldım en fazla 1bucuk ay sürdü ve farkettim ki ben gitar çalmak istemiorum lol! daa dogrusu klasik çaldıım için sürekli parça çalışmaktan sıkılıorm. ve de anladım ki ben aslında iki elimi farklı şekilde kullanmak istemiorum lol! ve farkettim ki ben aslında üflemeli bi enstrüman çalmak istiorum.. lol! ve de farkettim ki bunu yazarken ne çok şeyi farketmişim Laughing Laughing Laughing
nese işte en kısa zmnda şu anda en çok çalmak istediğim enstrüman olan yan flütü çalmk için bi girişimde buluncam Smile
clk
clk

Hang, müzik aletini çalarsınız?? - Sayfa 3 Empty Geri: Hang, müzik aletini çalarsınız??

Mesaj tarafından merths 29.06.07 0:44

clk demiş ki:gitar çalıodum bi ara sonra sıkıldım biras..ii de çalıodum gerçi.. bırakış o bırakış.. 4sene snr tekrar elime aldım en fazla 1bucuk ay sürdü ve farkettim ki ben gitar çalmak istemiorum lol! daa dogrusu klasik çaldıım için sürekli parça çalışmaktan sıkılıorm. ve de anladım ki ben aslında iki elimi farklı şekilde kullanmak istemiorum lol! ve farkettim ki ben aslında üflemeli bi enstrüman çalmak istiorum.. lol! ve de farkettim ki bunu yazarken ne çok şeyi farketmişim Laughing Laughing Laughing
nese işte en kısa zmnda şu anda en çok çalmak istediğim enstrüman olan yan flütü çalmk için bi girişimde buluncam Smile
okurken farkedln seylerin sonu gelmyck gibi hissettm lol!
merths
merths

Mesaj tarafından clk 29.06.07 1:16

merths demiş ki:
clk demiş ki:gitar çalıodum bi ara sonra sıkıldım biras..ii de çalıodum gerçi.. bırakış o bırakış.. 4sene snr tekrar elime aldım en fazla 1bucuk ay sürdü ve farkettim ki ben gitar çalmak istemiorum lol! daa dogrusu klasik çaldıım için sürekli parça çalışmaktan sıkılıorm. ve de anladım ki ben aslında iki elimi farklı şekilde kullanmak istemiorum lol! ve farkettim ki ben aslında üflemeli bi enstrüman çalmak istiorum.. lol! ve de farkettim ki bunu yazarken ne çok şeyi farketmişim Laughing Laughing Laughing
okurken farkedln seylerin sonu gelmyck gibi hissettm lol!

evet aynı hissi bn de yazarken yaşadım lol! seni çok ii anlıorm Laughing Laughing
clk
clk

Mesaj tarafından suleymank 29.06.07 1:39

yükte hafif pahada agır hangisiyse onu çalarım Evil or Very Mad
suleymank
suleymank

Mesaj tarafından clk 29.06.07 1:43

suleymank demiş ki:yükte hafif pahada agır hangisiyse onu çalarım Evil or Very Mad

hmmm ne gibi mesela?
clk
clk

Mesaj tarafından suleymank 29.06.07 1:46

clk demiş ki:
suleymank demiş ki:yükte hafif pahada agır hangisiyse onu çalarım Evil or Very Mad

hmmm ne gibi mesela?
pırlanta taş ile süslü mızıka bu iş için biçilmiş kaftan olurdu
Evil or Very Mad Evil or Very Mad
suleymank
suleymank

3 sayfadaki 3 sayfası Önceki  1, 2, 3