[www.hacettepe-forum.net]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hacettepeli Kartallar

+15
bRuJa
cagill
GENIUS
***CAN***
damla1755
iyibiriyim
snmbjk
go_on_it
pbp1907
erdem987
merths
gaius octavian
MuRaTTi
doxa
erdu
19 posters

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Hacettepeli Kartallar - Sayfa 7 Empty Geri: Hacettepeli Kartallar

Mesaj tarafından damla1755 16.05.07 23:49

evt ya normal bi beşiktaşlı yok örneğin beeeen lol!
damla1755
damla1755

Mesaj tarafından nerobianco 17.05.07 21:20

....

En son tarafından 19.05.07 21:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
nerobianco
nerobianco

Mesaj tarafından bRuJa 17.05.07 21:22

anam gene mi bi bjk li bıktm yauwwwww
bRuJa
bRuJa

Mesaj tarafından nerobianco 18.05.07 1:19

c.tesi günü (19 mayıs) Atamızın huzurundayız,katılmak isteyenler bana ulaşsınlar.
nerobianco
nerobianco

Mesaj tarafından MuRaTTi 18.05.07 2:35

hacettepeli kartallar her yerde Smile
19 mayısta anıtkabire herkesi bekliyoruz arkadaşlar. beşiktaşlı olmanız şart değil tabi. ******çülük bilinci taşıyın yeter Wink
MuRaTTi
MuRaTTi

http://www.hacettepeunibjk.com

Mesaj tarafından damla1755 18.05.07 8:53

bende gelsemmi acaba lol! ama çağataya ordada azarlar beni aaa damla burda bunu dememen gerekti diye lol!
damla1755
damla1755

Mesaj tarafından nerobianco 18.05.07 18:32

damla1755 demiş ki:bende gelsemmi acaba lol! ama çağataya ordada azarlar beni aaa damla burda bunu dememen gerekti diye lol!

melek gibi bi insanım ben flower
nerobianco
nerobianco

Mesaj tarafından MuRaTTi 18.05.07 21:05

geliyoruz yarın ordayız
MuRaTTi
MuRaTTi

Mesaj tarafından nerobianco 19.05.07 21:30

ayağınıza sağlık
nerobianco
nerobianco

Mesaj tarafından damla1755 20.05.07 1:05

çağatay bugün yine beni azarladı orda bile azarladı lol!
damla1755
damla1755

Mesaj tarafından go_on_it 20.05.07 1:38

hadi hadi iisiniz sayemizde samp ligi neymis gorceksınız Razz:P
go_on_it
go_on_it

Mesaj tarafından merths 20.05.07 2:06

yozZality demiş ki:hadi hadi iisiniz sayemizde samp ligi neymis gorceksınız Razz:P
ins olmz diycm ama 2.turda elenp doncksnz,ya da en iyi ihtimalel uefa ya gdcksnz sonc yine husran olck bu hem bjk hem de ozelkkle fb icin gecerli
merths
merths

Mesaj tarafından go_on_it 20.05.07 10:18

su kadrolarla eger karsımıza ortalama bı ekıp gelırse evt dedigin gibi olur, ama ii bi kadro kurulur bi de eslesmelerde sansımız yaver giderse bence tarih yazmamamız icin hiçbir sebep yokk Very Happy
go_on_it
go_on_it

Mesaj tarafından merths 20.05.07 11:57

yozZality demiş ki:su kadrolarla eger karsımıza ortalama bı ekıp gelırse evt dedigin gibi olur, ama ii bi kadro kurulur bi de eslesmelerde sansımız yaver giderse bence tarih yazmamamız icin hiçbir sebep yokk Very Happy
krds bldm bleli ayni muhbbt ya,avrupa size gore dgl,her sene ayni laflari edydnz,bu senede hdf aynydi,hatta kupa fln dydnz noldu ilk turlarda elndz yine,elendgnz tkmlar cok mu iyiydi,dgldi
merths
merths

Mesaj tarafından west_of 20.05.07 12:35

nerobianco demiş ki:@ west of

sancar reisin ayağının "koltuğa sıkıştığı" maçta tüm tayfa tribündeydik.olayları da biliyorum,ankaragüçlülerin forumlarında yazdıkları da duruyo hala bilgisayarımda,olayların en içindeydim,ta içine kadar da anlatırım sana istersen özelden.

herkes kendi çöplüğünde öter,ankara da ankaragüçlülerindir.ama bu demek değil ki başkaları olamaz ankarada.işte burdayız.gs lisi de burda,fb lisi de biz de.okuldaki ankaragüçlüler de arkadaşımız.ortamı boş yere germeye lüzum yok.

1cisi ortamı geren yok guzelce konuşuyoruz bız muratla 2cisi işkembenden atmaya gerek yok ıstedın kadar yazı eklesen san her turlu ıspatlarım o olayı ayrıca sancar abının ayağını bız sıkıştırdık ettık demıyoruz o gun forumda konu acıldı bjk lıler yok ankarada ankaragucunu dovcez kelıme yapmışlar nese laf buyuklere gıttı fatıh abıler tunalı bı dalga yoktur diye gelmedı bıle kemal ve aydın abıler geldı sancer abı az tansel cafesınde fatıh abının yanında oyun oynamadık sancar abınızı aydın abi tuttu ve aynen şu kelıme sancer ne oluyo abi vala cocuklar bılmıyo nette atıp yazmışlar kusura bakmayın sıze yanlışımız olmaz takımı destekleyıp gıdıcez aydınn abi bırdaha olmasın sancar bole şeyler deyip tayfaya yuruyun gıdıyoz cektı o gub cukurda emantlı kac kişi vardı bılıyomusun sen ondan sonra gıttık ama sadece volkan abı ve 50-70guclu cocuklardan yıne maca gırıp orda size saldırıyo sen daha neler soluyosun burda bole konuşup nette yazıp abılerınızı zor duruma düşürmeyın elbette burası metropol bir şehır hepsı olucak ama bole gider yapmaya kalkarsanız gülerım sıze ist tayfası gıder yapamıyo senmi yapcan lol!
west_of
west_of

Mesaj tarafından west_of 20.05.07 12:45

nerobianco demiş ki:bazı arkadaşlar o "sıkışma"nın kendileri yüzünden olduğunu iddia ediyolar da o sebepten dolayı.

hiç ole ıddamız olmadı sızınle cok afedersın ama ankaragucunun 3-5 jenarasyonu uğraşıyo daha hiç gormedım ali imdatın heleki fatıh abının bir basket macında olduğunu eger olsalar emın ol ankarada bır daha sesınız cıkmaz gıt sancar abıne sor oda kalmadı ama fatıh abı kımdır nasıldır tayfası nasıldır yanı bole asıl sen germe sızınle veleybolda baskette uğraşan 15-16 yaşındaki çoçuklardır ama harbi onlar bile yetiyo size reisler yol vercek siz o baskete gıremezsınız bir kez nevzat abı geldi tunalıdan 5 kişi toplam 40-50 kişi oldular diğer cocuklarla biliyoruz ne hallere duştunuz yanı gerek yok bole gidere abıler yol verse bıtersınız burda ozellıkle alı abı ve fatıh abı bjk konusunda cok cok sağduyulu gıt yanına abı basket macı var bjk gelcek de fatıh abı bızzat 2 tane cakar bize kım olursa o yuzden gerek yok bence ıyı gecınmeye calışın şu caner abınız var bide sanırım Laughing kusura bakma ama ufuk var tanırım sıncandan baskete takılır ufak tefek 18 yaşında teke tek gırdıler onla bjk macında dışarda harbı helal olsun cucuğa nasıl savaştı sonraki intıkamı kazanda oldu zaten
west_of
west_of

Mesaj tarafından west_of 20.05.07 23:26

MuRaTTi demiş ki:kardeş walla dediğin gibi ankaragücü böyle diyosa helal olsun o zaman ne diyelim. neyse kapatalım zaten bu mevzu konularını. kavgasız gürültüsüz dewam eder inşallah her sey. kimse istemez mevzu çıkmasını zaten. her iki taraf için de olumsuz sonuçlar doğurur. tribüne gelince doğru diyosun, çarşı kalabalık değil ama bi bütün olarak hareket ediliyo sürekli, o yüzden sağlam bi grup oluştu. karagümrüklüler, asya kartalları falan sürekli iç içeler. ankaragücünü dediğin gibi eskiden ben de severdim. ama bu bursayla ortak olup bize karşı örgütlenmeye başladılar, ayıp ettiler cidden. yoksa eskiden az ankaragücü marşı söylemezdik ya biz de Very Happy stadlarda rüzgar, aklımda maç var... Smile

aslında abılerın anlattığı kadarıyla bjk ankgucu arası eskıden baya ıymişti bjk kapalısına bıle gırdıkleri olmuş bursaya gelince onlarda aslında 3buyukler arasında en cok bjk ye senpatı duyuyorlarmıştı taki 17 mayıs 2004 yılına kadar sonrası malum sorumlu olarak bjk goruldü kin bürüdü bjk nin hakkımı hiç bir zaman yemem beste takıma bağlılık 10 numara ama eğriye eğrı doğruya doğru bana gore en buyuk eksıklıkleri reislik kavramı yokk amıgo olarak şuan tek zaten ama deplasman org bakımından zayıf istanbul tayfası ankaracarşı sanırım ıstanbuldan daha cok deplasman yapıyo cunku gecen yıl ki rakamlar ve istcarşıdan arkadaşların solediği bu nese yiğidi oldur hakkını yeme istanbulun şuan en güçlü tribünü
west_of
west_of

Mesaj tarafından özlem-hcttp 20.05.07 23:32

üşenmiyomusunuz bu kadar uzun yazmaya böle konularda...? Smile

özlem-hcttp

Mesaj tarafından merths 20.05.07 23:35

özlem-hcttp demiş ki:üşenmiyomusunuz bu kadar uzun yazmaya böle konularda...? Smile
sen ask sevgi uzerine yazarkn iyi dimi Very Happy
merths
merths

Mesaj tarafından nerobianco 21.05.07 1:56

@ west of

özel mesajlarına bak...
nerobianco
nerobianco

Mesaj tarafından west_of 21.05.07 18:59

nerobianco demiş ki:@ west of

özel mesajlarına bak...

aynen kardeş
west_of
west_of

Mesaj tarafından west_of 21.05.07 19:07

[quote="MuRaTTi"]

murat kardeş saçları kes be enseleri çok dıkkat çekıyon uzatıyon sanırım şenlıklerde bı oaraya bı buraya koşuyodun sanırım sendin hava fişek bı dalga söluyodun bende dedım abı bunlar bırazdan gelır anfıye one gıttım hatunla gormedım yanı yaptıklarınızı bızde onde koptuk bızım kızda koyu bjk ama zorla yaptık guclu sonra baktım arkadan fb lısı gslısı ankaragucu cekıyo zuaa nese başarılar size ulan oftaş da cıktı alın sıze bı mac daha ama ınşallah defolur gıder bırı alır ah ulan cebecıyı vercekler bize yıkmıycaklar işde orası harbı kım gelırse gelsın harbi cehennem olur abi bi kere tek gırış var talatpaşa bulvarından gelcen malum cebecı esnafı pavyon onlerı cok sakat hepsı ankgucludur ve ora bırbırıne ayrı bır tutkundur zaten emnıyet ızın vermıyo çunku orda guvenlık almak gercekten cok cok zor
west_of
west_of

Mesaj tarafından MuRaTTi 21.05.07 21:21

[quote="west_of"]
MuRaTTi demiş ki:

murat kardeş saçları kes be enseleri çok dıkkat çekıyon uzatıyon sanırım şenlıklerde bı oaraya bı buraya koşuyodun sanırım sendin hava fişek bı dalga söluyodun bende dedım abı bunlar bırazdan gelır anfıye one gıttım hatunla gormedım yanı yaptıklarınızı bızde onde koptuk bızım kızda koyu bjk ama zorla yaptık guclu sonra baktım arkadan fb lısı gslısı ankaragucu cekıyo zuaa nese başarılar size ulan oftaş da cıktı alın sıze bı mac daha ama ınşallah defolur gıder bırı alır ah ulan cebecıyı vercekler bize yıkmıycaklar işde orası harbı kım gelırse gelsın harbi cehennem olur abi bi kere tek gırış var talatpaşa bulvarından gelcen malum cebecı esnafı pavyon onlerı cok sakat hepsı ankgucludur ve ora bırbırıne ayrı bır tutkundur zaten emnıyet ızın vermıyo çunku orda guvenlık almak gercekten cok cok zor
walla kardeş saçlar kısadır zaten benim karıştırıyosundur muhtemelen. havai fişek muhabbetine gelince yanımızda vardı ama izin verilmeyince patlatamadık. sen nerdeydin bu arada şenlik boyu? havai fişek falan muhabbetini nerden bilion? fb standı? ankaragücü standı dicem onlar açmadı. ortalıklardamıydın bari?
MuRaTTi
MuRaTTi

Mesaj tarafından west_of 12.06.07 17:55

[quote="MuRaTTi"]
west_of demiş ki:
MuRaTTi demiş ki:

walla kardeş saçlar kısadır zaten benim karıştırıyosundur muhtemelen. havai fişek muhabbetine gelince yanımızda vardı ama izin verilmeyince patlatamadık. sen nerdeydin bu arada şenlik boyu? havai fişek falan muhabbetini nerden bilion? fb standı? ankaragücü standı dicem onlar açmadı. ortalıklardamıydın bari?

sizin meşale muhabbeti bıtmiştı bız gormedık onlerdeydık sonra malum sıyah beyaz oldu ondan sonra ne oluyo orda dıye bı çıktık meşale muhabbetınız bıtmıştı gecerken havayi fişek felan lafı vardı ordan duydum sonra orda bıraz nefes aldık sonra muhabbete devam ankaragücü stand acıcaktı ama rektörün malesef sert tutumu ve bızım ve bazı buyuk abılerın anlayışı cercevesınde iptal oldu çunku konu 15 gün onceden acıldı dışardan dernek tarafınan gelıp estırıp gıdıcektık malum orda kotu olaylar kesın olucaktı rektör sadece şunu solemış arkadaşlara şuan okuyan oğrencı konseyındeler zaten eğer en ufak bir olay olursa öğrencılık hayatınız biter sonra bu lafı yazdılar abılerde ıptal dedi yoksa herturlu çok kaynak olcaktı ama mıllet daha forumdan aptalca yakıcaz çizicez edıcez dıye başlamışlardı ama gelseydık en az dıyorum 300 tane meşale zaten dernekte hazırdı 500 yakardık mıntı abıyle konuşmuştum olmadı olmadığıda ıyı oldu yabancı çok gelecektı şenlıklerde yabancı olayı işi bozuyo yoksa bız kenan konserınde ıyı hatırlarım neydi o bjk nın meşale yakışı ama biz valla kafa çok ıyıydı ıkıde bır standa gelıp ankara çekıyoduk ayrıca murat yazıları yazarken ince ele sık doku ole yok 16 yaşındaki çoçuklara doner muhabbetı falan yok senın o bjk macından sonra alıntı olanları dolmuşlardan metrolardan aldı emnıyet malum geri yapınmca eldede bırşey yok toplayın zaten bjk macındaki polisle olan dalga melıh gokçeye kadar gidiyo ama bu taraftar kendıne yapılanı asla unutmaz ankaranıın o gun guru duydum bu kadar kenetlenceğini sanmazdım kımler yoktu ki o gun hele cok sevdığım şuan maclara gelmeyen bı abımız var sırf mevzuya gelmışler baktılar dalga yok gıttıler artık geride kaldı ama ankaranında kolay lokma olmadığını oğrendiler ne oldu herkez kin bürüdü net acıldı laylay çoğaldı yoksa kım cankaya macında gıdıp bjk saldırıır ama ınsanları bi kere kendınize düşman ettiniz sırf artık dalgasına gidiyo millet zaten istesek sizi hiç bir yere koymayız bunuda cok net ve acık söylerim burdan herkez haddini bilcek bizim kımseyle alıp veremedimiz yok adamca gel destekle yok ole artslık yapmaya kallkarsan oturur kalırsın eskıden nasıldı şimdi nasıl
west_of
west_of

Mesaj tarafından MuRaTTi 13.06.07 0:13

bizim de kimseyle alıp veremediğimiz yok arkadaşım ankarada ankaragücünün gücünü kabul ediyoruz bişey demiyoruz zaten kimse bize bulaşmasın ama yok yere
MuRaTTi
MuRaTTi

7 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

- Similar topics